C O M F O R T L I N E

Ідеальний захист і сучасність Вашої оселі

Київ, вул. Турівська, 40 +38 (044) 332 77 72 Пн-Пт: 9.00-18.00

ВІДГУКИ НАШИХ ДИЛЕРІВ ТА КЛІЄНТІВ

Ми є дилерами компанії “Комфортлайн” не менше десяти років. З досвіду багаторічної співпраці хочу відзначити декілька характерних моментів:
1. Високу якість продукції, яку пропонує компанія.
2. Професіоналізм і компетентність менеджерів і, що важливо, їх готовність допомогти в складних ситуаціях, навіть в неробочий час.
3. Гнучкість в термінах виконання замовлень (відома всім ситуація – “на вчора”).
4. Загальна позитивна атмосфера в офісі і на виробництві.
Проте заїзд на територію компанії з вулиці з одностороннім рухом значно ускладнює логістику (АЛЕ ЦЕ ЖАРТ). Хочу побажати всьому колективу компанії “Комфортлайн” удачі, миру і процвітання.

Андрій Чаус, директор ТОВ "СВР"

ТОВ «Компания Вершина» хочет выразить благодарность и отметить быстроту в просчетах и изготовлении ролет всю команду Комфорта, а особенно менеджера по работе с дилерами Катерину. Катя к любому вопросу, даже не стандартному, подходит с максимальным вовлечением и желанием помочь решить задачу в максимально краткие сроки и по адекватному рыночному прайсу.

P.S отдельное спасибо за вкусный кофе при каждом приезде в офис, не важно привожу я деньги или просто приехал пообщаться).

Андрій М, директор ТОВ Компанія "Вершина"

Працюємо не так давно, але зарекомендували Ви себе з кращої сторони, тому для нас Comfortline номер один. Якісні системи, вчасне виготовлення та доставка, надійний зворотній зв‘язок. Неменш важливо – компетентні менеджера, які допоможуть у виборі та консультації. Бажаємо процвітання компанії, та надійних партнерів.

Наталя Л., директор Decor House

Доброго дня Всім!!! Знаю цю Компанію з моменту її появи на ринку !!! За цей час хотілось би відмітити значні темпи зростання та розширення!!!Компанія розвивається не тільки в інженерних рішеннях а також в асортименті свого портфелю!!! Всі ці результати не тільки засновників, керівників а в цілому всієї команди (починаючи від оперативного реагування на запит з прорахунку та привітливими працівниками відділу продажів, потім приємні терміни виготовлення, які в свою чергу ні в якому разі не впрливають на якість виготовленої продукції і в завершенні з посмішкою працівники бухгалтерії при виписані документів і відвантаження на складі теж з емоціями позитивними. 

P.S.Щиро Бажаю подальшого розвитку та не зупинятися на досягненому. Успіхів, миру всім та дружнього командного натхнення!!!

Микола Т., директор ТОВ "Ніко Інженірінг"

Комфортлайн провідна, сучасна компанія європейського рівня.
Як показала практика, вона може працювати в авральному режимі. Багатий асортиментний ряд продукції та послуг. Окремо хотілося виділити штат менеджерів, справжні професіонали, клієнто орієнтовані прикладають максимум зусилля для гарного результату. Так тримати, успіхів в бізнесі

Олександр Д., директор ТОВ "Престиж Ворота"

За час нашої співпраці з компанією Комфортлайн вони зарекомендували себе як надійний партнер з наявністю кваліфікованих співробітників та виробничої бази. Варто відмітити якість та оперативність виконання замовлень, мобільність вирішення виробничих питань. Реалізовані проекти з зазначеною компанією відрізняються високим рівнем якості з дотриманням термінів їх виконання.
ТОВ «АНП Трейдінг» рекомендує ТОВ «Комфортлайн» як надійного та кваліфікованого партнера.

ТОВ "АНП Трейдінг"

Надежный партнер, проверенный годами! Профессиональный подход, оперативные просчеты. Изготовят все быстро и качественно, если нужно «на завтра», то заказ сделают вне графика!

Компанія "ЄвроРолети"

Дуже хороша компанія та надійний партнер! Як завжди все якісно та в короткі терміни. Пропонують широкий асортимент готових ролет та деякі складні рішення, яких немає у інших.

ТОВ "Болена"

Дякую за хорошу організованість, високу виконавчу дисципліну та професіоналізм компанію Комфортлайн — це компанія з багаторічним досвідом у сфері ролет. Рекомендую як надійного та відповідального партнера, що зарекомендував себе як виробник якісної продукції. Співробітники компанії відповідальні, дисципліновані, кваліфіковані, продукція сертифікована та відповідає заявленим параметрам.
З упевненістю рекомендую компанію Комфортлайн. Менеджерам компанії велика подяка особливо Альоні Сухойвановій, Яні Зарудніцькій, Каті Боровскій та Юлії Назаровій за співпрацю.

Махинько Володимир

Работаю с компанией Комфортлайн, наверное, уже до 20 лет. Ни разу не подводили, не отказывали с решением возникших сложностей в монтаже. Высшая степень технической грамотности – любые тех.вопросы – всë рашается! От добра – добра не ищут – искать других не собираюсь, точно!

Александр Калиновский

COMFORTLINE