C O M F O R T L I N E

Ідеальний захист і сучасність Вашої оселі

Київ, вул. Турівська, 40 +38 (044) 332 77 72 Пн-Пт: 9.00-18.00

Вже 16 років Комфортлайн забезпечує споживачів якісною, комфортною та естетично привабливою продукцією, яка робить дім безпечним, теплим і затишним. Нас обрали сотні тисяч клієнтів в Україні. Нам довіряють міжнародні партнери. А все тому, що ми маємо беззаепечні переваги.

Що нас робить лідером будівельної галузі

Власне потужне виробництво

Ми маємо високотехнологічні сучасні виробничі потужності у Києві та Київській області та є компанією – виробником з власною логістикою і надійними міжнародними партнерами.

Команда професіоналів

Всі наші працівники – фахівці з багаторічним досвідом та високою кваліфікацією, які забезпечують якісний та орієнтований на клієнта сервіс на кожному етапі співпраці.

Матеріали преміум-класу

Щоб запезпечити високу якість та довгий термін експлуатації всієї нашої продукції, ми використовуємо матеріали та фурнітуру преміум-класу від провідних  світових брендів.

Якість та швидкість роботи

Потужне власне виробництво та досвідчена команда майстрів дозволяє нам виконувати замовлення будь-якої складності та об’єму швидко і завжди вчасно відвантажувати продукцію

Чому нас обирають дилери та клієнти

Якісна продукція, довга експлуатація

Наша продукція має високу якість та справно служитиме десятиліттями. Вона стане окрасою будинку та справжнім сімейним скарбом для кількох поколінь.

Надання гарантії на всі вироби

Ми виконуємо суворий контроль якості на виробництві та надаємо гарантію на всі вироби. Якщо щось не так – безкоштовно лагодимо або замінюємо на нове протягом гарантійного терміну.

Повне сервісне обслуговування

Ми забезпечуємо повний цикл сервісного обслуговування гарантійних об’єктів та здійснюємо пост-сервісне обслуговування на вигідних умовах.

Доступна ціна заощаджує гроші

Продукція високої якості довго служить, а отже – заощаджує гроші, адже її не треба регулярно замінювати на нову та витрачатись на ремонти.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

COMFORTLINE