C O M F O R T L I N E

Ідеальний захист і сучасність Вашої оселі

Київ, вул. Турівська, 40 +38 (044) 332 77 72 Пн-Пт: 9.00-18.00

ПЕРЕВАГИ РОЛЕТНИХ ВОРІТ

Відмінна теплоізоляція

Рулонні ворота з пінонаповненого ролетного профілю мають відмінну теплоізоляцію за рахунок товстого прошарку піни, завдяки чому є енергоефективною технологією для збереження тепла в гаражі.

Компактність

Ролетні ворота не потребують багато місця перед або поза в’їздом та з обох боків і можуть встановлюватися “в проєм”, а також на складному релієфі, де інші типи воріт непридатні до монтажу.

Універсальність

Ролетні ворота однаково добре підходять як для приватного гаража, так і для промислових об’єктів, де треба закрити бокси великої площі і забезпечити комфортний температурний рівень всередині.

РОЛЕТНІ ПРОФІЛІ

Компанія Комфортлайн виготовляє та реалізує ролетні ворота з пінонаповненого алюмінієвого профілю Р/77 та РА/77. Пінонаповнені профілі мають відмінні теплоізоляційні властивості та можуть слугувати для поліпшення енергоефективності в гаражі.

РОЛЕТНИЙ ПРОФІЛЬ Р/77

Товщина профілю: 18,5 мм.
Висота профілю: 77 мм.
Макс. ширина ролети: 4500 мм.
Макс. площа ролети: 11 м. кв.

РОЛЕТНИЙ ПРОФІЛЬ РА/77

Товщина профілю: 18,5 мм.
Висота профілю: 77 мм.
Макс. ширина ролети: 4500 мм.
Макс. площа ролети: 15 м. кв.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ РОЛЕТНИХ ВОРІТ

Ролетні ворота виготовляються з пінонаповненого профілю 77 мм. Він набуває своїх властивостей завдяки особливій технології виробництва. Між двома заготовленими алюмінієвими листами закладається шар спіненого полімерного матеріалу. За допомогою преса цей листковий «пиріжок» з’єднується воєдино і профільується, формуючи ламель з характерним вигином та замками на довгих гранях. Поверхня ламелей покривається полімерним покриттям, яке захищає алюмінієву основу від корозії. 

ПОРТФОЛІО НАШИХ РОБІТ

COMFORTLINE